PSYCHOLOG

mgr BEATA KUBIAK

Zadania psychologa w szkole

Głównym adresatem działa psychologa w szkole jest uczeń. Najważniejszym zadaniem jest rozpoznanie potencjalnych możliwości uczniów oraz ich sytuacji wychowawczej. Takie rozpoznanie poprzedza wszelkie działania profilaktyczne, mediacyjne oraz interwencyjne.

Psycholog reaguje na zapotrzebowanie ucznia, nauczyciela oraz rodzica.
W ramach pracy psycholog udziela wsparcia wszystkim, którzy pomocy potrzebują.
Psycholog szkolny prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe w ramach szeroko pojętej terapii pedagogicznej służące profilaktyce niepowodzeń szkolnych.

Psycholog szkolny prowadzi ponadto zajęcia socjoterapeutyczne podczas, których uczniowie uczą się rozwiązywać konflikty, uczą się radzić sobie z trudnymi emocjami.

RODZICU !

Jeśli niepokoi cię jakaś sfera funkcjonowania Tgim_wojego dziecka, masz wątpliwości związane z wychowaniem dziecka, chcesz nauczyć się lepiej z nim porozumiewać,
Zadzwoń lub napisz : beagim@wp.pl

Beata Kubiak: psycholog, specjalista terapii pedagogicznej, prowadzi terapię indywidualną oraz socjoterapię

Poniedziałek : 8:00 - 13:45
Wtorek: 8;00  - 14:00
Środa : 8:00 - 14:00
Czwartek : 10:00 - 16:00
Piątek : 8:00 - 12:30
Konsultacje dla Rodziców po wcześniejszym umówieniu terminu ( telefonicznie 618788006).