Powiększenie
   Kontrast
   Lektor migowy

Nauczyciele

DYREKTOR SZKOŁY
 

DYREKTOR

mgr Barbara Osiak

codziennie 8:00 - 15:00

W ważnej sprawie można umówic się na spotkanie w godzianch popołudniowych lub wieczornych - kontakt poprzez sekretariat.

 

WICEDYREKTOR

 mgr Elżbieta Kopczyńska-Urbaniak


NAUCZYCIELE

(kontakt poprzez sekretariat lub dziennik elektroniczny)

 

Andrachiewicz Michał - propedeutyka wiedzy o lotnictwie

Bullert Magdalena - język hiszpański

Cybińska Katarzyna - bibliotekarz

Dybczyńska Joanna - pedagog

Gąsiorowski Krzysztof - zajęcia techniczne

Hałupka Anna - matematyka

Jackowiak Iwona - geografia, biologia, wychowawca klasy 3a

Kocik Marek - wychowanie fizyczne

Komisarek Joanna - WDŻ

Kowalska Renata - religia, muzyka

Lichtańska Ewa - chemia, biologia, EDB

Maćkowiak Aneta - język polski, wychowawca klasy 3b

Michalczyk Maria - fizyka

Potoca Elżbieta - język niemiecki

Sakowicz Marta - psycholog

Sternik Zenon - WOS

Szymański Michał - historia

Ulatowski Maciej - informatyka

Walczak Agnieszka - język angielski

Zaporowska Maria - język polski, zajęcia artystyczne, plastyka

Żuromska Olga - język polski

 

oraz

 

Balcer Sylwia - język niemiecki (urlop)

Grażyna Dorociak - historia, WOS (urlop)

 

DYŻURY NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

Lp.

Nazwisko i imię

przedmiot

dzień tygodnia

godziny

  1.  

Adamczak-Komisarek Joanna

wdż

wtorek

13.50 - 14.35

  1.  

Andrachiewicz Michał

PL

środa

15.35 - 16.20

  1.  

Bałut Zenobia

pedagog kl. 0-3

wtorek

13.30 - 14.30

  1.  

Brudzińska Iwona

eduk. wczesnoszkol.

poniedziałek

13.05 - 13.50

  1.  

Cybińska Katarzyna

j. polski, świetlica, bibl.

poniedziałek

10.40- 11.35

  1.  

Czekanowicz Hanna

przyroda

piątek

9.00 - 10.00

  1.  

Dybczyńska Joanna

pedagog kl.4-8+ kl.3 Gim.

matematyka

piątek

9.55 – 10.40

  1.  

Gąsior Eugeniusz

wf

wtorek

14.45 - 15.30

  1.  

Gąsiorowski Krzysztof

zajęcia techniczne, technika

piątek

13.40 - 14.35

  1.  

Graczyk Krzysztof

wf

piątek

11.45 - 12.30

  1.  

Hałupka Anna

matematyka

piątek

12.50 - 13.35

  1.  

Hałupka Tomasz

wf

czwartek

15.15 - 16.20

  1.  

Jackowiak Iwona

biologia, geografia, przyroda

wtorek

13:40 - 14:10

  1.  

Kawka-Kędzierska Joanna

j. angielski

poniedziałek

8:55 - 9:40

  1.  

Kocik Marek

wf

czwartek

15.40 - 16.25

  1.  

Konwińska Barbara

wf

poniedziałek

15:35 - 16:20

  1.  

Kopczyńska-Urbaniak Elżbieta

matematyka

środa

12.55 - 13.40

  1.  

Kowalska Renata

muzyka, religia

piątek

10.50 - 11.30

  1.  

Krzyżaniak Iwona

eduk. wczesnoszkol

wtorek

11.35 – 12.20

  1.  

Lichtańska Ewa

biologia, chemia, edb

wtorek

13.50 - 14.35

  1.  

Mac Zofia

j. polski

czwartek

13.00 - 13.40

  1.  

Machowiak Beata

biblioteka

pn.- pt

godz. otwarcia biblioteki

  1.  

Maćkowiak Aneta

j .polski

piątek

10.50 - 11.35

  1.  

Mazur Małgorzata

eduk. wczesnoszkol

poniedziałek

9.35 - 10.20

  1.  

Michalczyk Maria

fizyka

czwartek

14.40-15.25

  1.  

Miernik Bożena

eduk. wczesnoszkol

wtorek

9.40 - 10.25

  1.  

Osiak Barbara

historia

środa

12.55 - 13.40

  1.  

Patrzykąt Beata

eduk. wczesnoszkol. j. hiszp

wtorek

8.50 - 9.35

  1.  

Pietrzykowska-Korbik Daria

j. angielski

wtorek

10.30 - 11.15

  1.  

Potocka Elżbieta

j. niem.

poniedziałek

11.00 - 11.45

  1.  

Prętka Magdalena

religia

wtorek

9.15 - 10.00

  1.  

Sakowicz Marta

psycholog

czwartek

14.30 - 15.30

  1.  

Sternik Zenon

wos

wtorek

13.50 - 14.35

  1.  

Szyińska Monika

wf

środa

9:55 - 10:40

  1.  

Szymański Michał

historia

środa

14:45-15:30

  1.  

Ulatowski Maciej

informatyka

środa

14.45 - 15.30

  1.  

Walczak Agnieszka

j. angielski

piątek

14:30-15:15

  1.  

Wysocka Karina

matematyka

poniedziałek

11.45 - 12.30

  1.  

Zaporowska Maria

j. polski, plastyka, wdż

wtorek

9:55 - 10:40

  1.  

Żuromska Olga

j. polski

czwartek

11.45 - 12.30

 

Oddziały Przedszkolne

 

 

 

1.

Molicka-Drzymała Joanna

Oddz. Przedszk. gr. I

poniedziałek

10.30 - 11.30

2.

Moryson Elżbieta

Oddz. Przedszk. gr. I

poniedziałek

11.30 - 12.00

3.

Pietrzykowska Agnieszka

Oddz. Przedszk. gr. II

poniedziałek

11.40 - 12.10

4.

Zając Kinga

Oddz. Przedszk. gr. II

środa

11.00 - 12.00

 

Świetlica

 

 

 

1.

Czekanowicz Hanna

świetlica

piątek

9.00 - 10.00

2.

Jędrzejczak-Jaszczyk Anna

świetlica

środa

11.00 - 12.00

3.

Pietrzykowska-Korbik Daria

świetlica

wtorek

10.30-11.15

4

Zajączkowska Stanisława

świetlica

poniedziałek

16.30 -17.30